motoger

Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II

Sprzedawcy części do Volkswagen Polo:

części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
części używane opel
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
giełda części poznań
części szrot samochodowy
moto2
auto czesci zamienne
części moto2
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części samochodowych
moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto części
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
auto części poznań
giełda części
auto kasacja części używane

Cena Przewody zapłonowe Volkswagen Polo Cena

Sprzedawcy części samochodowych Volkswagen Polo i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Przewody zapłonowe. Tanie części samochodowe wg działu Układ elektryczny. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-03 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Przewody zapłonowe do Volkswagen Polo II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II 2.3 1988 terenowy. Tanio Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II 2.3 1988 terenowy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.3 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1983. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to terenowy i produkuje ten samochód marka Volkswagen. Ten model Polo na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach II, II FL, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym przewody zapłonowe . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Volkswagen Polo wersja II. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Volkswagen Polo. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Widziałem wczoraj w gazecie że Volkswagen Polo to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Polo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Volkswagen Polo. Jestem dumny z posiadania tego auta. Raz tylko szukałem na szrocie przewody zapłonowe do Polo. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem przewody zapłonowe. Kupione przewody zapłonowe było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem przewody zapłonowe na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Volkswagen Polo. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio przewody zapłonowe. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Volkswagen Polo. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  przewody zapłonowe w Volkswagen Polo. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć przewody zapłonowe do Volkswagen Polo. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio przewody zapłonowe. Chyba najlepsza oferta prosto z motoger Znaleziona w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. przewody zapłonowe. Widziałem na tym szrocie całe Volkswagen Polo na części.  


KONTAKT

tanio Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II Przewody zapłonowe Volkswagen Polo II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl